OpinieMonika Niewczas:
Rewelacja! Wspaniała obsługa i profesjonalizm! To najlepszy masaż na jakim byłam. Polecam!

Dziękuję za wszystko, cudny masaż.:


Asia Kolorowa:
Depilacja szybka, fachowa, miła atmosfera. Polecam w 100%.

Paulina :
Depilacja przebiegła szybko i bezboleśnie. Wspaniała atmosfera, bardzo miła obsługa. Pozdrawiam

Michalina Kulczycka:
Bardzo polecam ten salon, obsługa 10/10 , masaż tajski 10/10 i ta moc która tworzy się podczas relaksu . Jeszcze nie raz tam wrócę :)

Kasia Kowalik:
Wybrałam się do pani Malwiny na opalanie natryskowe. Miła atmosfera, profesjonalizm. Zabieg trwał 15minut, opalenizna bardzo ładna naturalna. Polecam

Ola.P:
Skorzystałam z masaży, opalania, oraz depilacji. Jak dla mnie najlepsze miejsce do tego typu zabiegów i zdecydowanie najlepsze masaże w Warszawie, a może nawet nie tylko w Warszawie. Kobietka zna się na rzeczy i widać, że robi to z pasją. Depilacja szybka i bezbolesna z zachowaniem odpowiedniej higieny. Jeśli chodzi o opalanie, to skorzystałam dwa razy. Piękny podkład pod naturalną opaleniznę. Pierwsze słońce po opalaniu natryskowym, nie parzy i daje odcień południowego słońca. Gabinet bardzo przyjemny i przede wszystkim czysty i pachnący. Polecam to miejsce, bo warto wspierać ludzi, którzy w taki sposób podchodzą do pracy i innych ludzi.

Adam Madej:
Witam, byłym na depilacji pleców, trwało to około 20 minut. Polecam.

Asia:
SUPER,SUPER, OPALANIE! Piękny kolor opalenizny, długo się utrzymuje. Gabinet czysty i sympatyczny. A Pani Malwina, profesjonalistka. POLECAM. SUPER

Basia Rogińska :
Dobra lokalizacja, przy metro centrum. Gabinet bardzo klimatyczny, miła obsługa. Skorzystałam z depilacji, szybko i profesjonalnie.

Alicja:
Świetna lokalizacja,miły salon, super właścicielka. Depilacja przebiegła prawidłowo i sprawnie

Sylwia Witkowska:
Cudny masaż, ciepła pięknie pachnąca oliwka. Masaż mocny zdecydowany z elemantami masażu relaksacyjnego i muzyka bardzo nastrojowa. Salon klimatyczny. Polecam każdemu kto chcę wypocząć, podejście bardzo profesjonalne, i doznania podczas zabiegu nie do opisania.

Marysia S:
Cudowny relaks, piękny zapach oliwki i peelingu. Ręce które leczą, polecam wszystkim
Dodaj swoją opinię: